Як вибрати та купити надійний рюкзак

12

Який вибрати, та де купити надійний рюкзак

Ну ось, вже настали теплі квітневі дні, на носі травневі свята, коли всі масово оговтуються на маївку. Для тих, хто бажає відправитися в 2-3 денний похід, варто подумати про важливу купівлю – рюкзаку. Підійдіть до вибору серйозно, тоді від походу отримаєте тільки приємні спогади. Теорія говорить, що існує три основних типи рюкзаків для походів: каркасні (в основі каркас), станкові (кріплення до рами) і м’які (без вставок).

Яку модель рюкзака зручніше носити і варто купити?

Найзручнішими вважаються каркасні моделі, де в основу покладено каркас з пластикових або металевих вставок в районі спини.

Найлегше переносити важкі вантажі в станкових моделях. В основі конструкції лежить металева іноді пластикова рама, яка збільшує вагу виробу, але полегшує ношу. Жорстка рама робить рюкзак довговічним, а переносити туристичні речі стає в рази легше.

До зручностей м’яких рюкзаків варто віднести малу вагу, легкість конструкції і порівняно не високу роздрібну ціну в магазинах. Відсутність жорсткої рама не кращий вихід для вашої спини, тому спочатку подумайте, чи варто Вам купувати м’який рюкзак. Читйте наш розділ, корисно про рюкзаки, там ви знайдете цікаву інформацію.

Яку модель рюкзака зручніше носити і варто купити

Які є основні види рюкзаків, які продаються в магазинах України?

Прийнято ділити випускаємі юкзаки на такі види: штурмові моделі, міські моделі, експедиційні (для альпінізму). Трохи докладніше про види.

Штурмові – основне призначення цього виду рюкзака, це 1-2 денні походи на природу, на риболовлю, на полювання.

Міські моделі – найбільш затребуваний і продаваний тип рюкзаків, його використовують всі жителі мегаполісів. Відмінно підходить для навчання, туризму, прогулянок по місту, заняття спортом, короткострокових виходів на природу.

Професійний тип обмундирування, експедиційні (альпіністські) рюкзаки, використовують для тривалих походів, поїздок, експедицій. У такій «мішок» поміститися багато теплого спорядження, одягу, достатньо запасів продуктів та їжі.

Які є основні види рюкзаків

Де купити надійний рюкзак?

Перед покупкою уважно вивчіть інтернет пропозиції, так як купити рюкзак в інтернет магазині значно вигідніше. Прочитайте специфікації і додаткову літературу. Зупиніть свій вибір на 2-3 моделях, знайдіть їх у магазині, поміряйте, пощупайте. Якщо вам все підходить, влаштовує розмір, ціна, комфортно, тоді починайте пошук в інтернеті. Найдешевше можна купити вподобану модель в компаніях, які продають рюкзаки оптом. Якщо фірма пропонує купити рюкзаки оптом, значить їх роздрібні ціни значно нижче, ніж у звичайних спеціалізованих магазинах. Знайдіть 2-3 оптові компанії, зателефонуйте, дізнайтесь ціну на вподобану модель рюкзака. Таким чином, ви зможете заощадити 50-100% при покупці.

купити надійний рюкзак

При покупці надійного рюкзака обов’язково враховуйте найважливіші фактори, які впливають на вибір: мета покупки, стать і ваш вік, вага, фізичну підготовленість. Вибирайте міський рюкзак об’ємом 25-33 літра, для туризму потрібні моделі містким. Для короткострокових походів потрібно 40 літрів, а якщо йдете на тиждень, тоді вибирайте обсяг більше 60 літрів. Вага рюкзака без вмісту повинен бути менше 3 кілограм. Ось основні поради, де купити надійний рюкзак, як вибрати майбутню покупку. Залежно від Ваших потреб читайте спеціалізовану літературу.

Вдалих і приємних походів.

Обсуждение закрыто.