Як купити вигідно модний стоковий одяг на розпродажах

skidki-stock

Розпродажі можна по праву назвати самим очікуваним часом року для багатьох дівчат. Коли ще можна роздобути дорогу брендову річ за півціни, або того менше? Але не варто забувати, що у всьому є свої плюси і мінуси. Як з максимальною ефективністю витратити кровно зароблені гроші, купити модний стоковий одяг і суттєво поповнити свій гардероб? Відповідь на питання читайте в цьому матеріалі.

Розпродажі – відмінний час для того, щоб кардинально оновити свій гардероб. Збираючись у “хрестовий похід” за покупками, керуйтеся кількома нескладними правилами, які суттєво полегшать Ваш шопінг в стоковому магазині.

Як правило, в перші тижні модна стоковий одяг пропонується за порівняно невеликим знижкам, які максимального розміру досягають наприкінці розпродажів. Не варто випускати з уваги і той факт, що до того часу в наявності практично не залишається речей самих ходових розмірів.

За покупками краще ходити вдень. Найчастіше рано вранці продавці тільки розвішують цінники, а ввечері Ви ризикуєте нарватися на натовп збожеволілих від знижок покупців. Плюс при вечірньому шоппінгу замість акуратно розвішаних речей можна зустріти формений безлад.

Багато стокових магазинів обманюють своїх покупців, завищуючи ціни перед розпродажами. Також досить поширеним є спосіб, коли продавці придумують розмір знижки, тим самим штучно створюючи ажіотаж. Перед купівлею не полінуйтеся вивчити ціни в різних магазинах, в тому числі в інтернет-майданчиках, щоб знайти найвигіднішу пропозицію.

купівля одягу на розпродажах

Не обходьте непривабливо виглядаючі купи звалених речей. Можливо, саме там Ви знайдете те, що потрібно, і за невеликі гроші. Не секрет, що багато хто воліє підійти до акуратно розвішаних речей і тим самим випустити з уваги багато цікавого. Можливо вас чекая модна стокова річ саме в цій “кучі”.

Не варто купувати браковані речі з дефектами, які не можна усунути самостійно. Швидше за все, вони будуть лежати мертвим вантажем в шафі, а Ви – шкодувати про даремно витрачені гроші.

як купити правльно одяг

Трендові, концептуальні речі – також не найкращий вибір. Те, що було модним у цьому сезоні, в наступному стане неактуальним, а одяг складного крою з запам’ятовуючими принтами, швидше за все, буде недоречним в повсякденному житті. Не купуйте річ тільки через її низьку ціну. Обов’язково продумайте, з чим будете носити той або інший предмет одягу.

Пора знижок – прекрасний шанс економити, яким гріх не скористатися. Якщо розумно підійти до даного питання, можна при мінімальних витратах виглядати не гірше відомих моделей і модних блогерів.

по матеріалам ponedelnik.info

Обсуждение закрыто.