Snowimage готує колекцію пуховиків 2013 року

snowimage-logo

Хочемо познайомити Вас з великим російським виробником одягу, компанією Snowimage. Досить молода але амбіційна компанія Snowimage, за 10 років свого існування досягла великих результатів. На початкових етапах свого розвитку Snowimage в основному спеціалізувалася на верхньому жіночому одязі. З часом, в колекції з’явилися куртки, плащі, чоловічі моделі і весняно-літній асортимент. Фірма планує випускати сумки жіночі і всілякі аксесуари.

жіночі пуховики SNOWIMAGE

На думку компанії Snowimage, її одяг купують молоді люди у віці до 35 років, що б розширити свою присутність на ринку, компанія Snowimage випустила в 2010 році підліткову серію одягу. Для людей по старше, випущена торгова марка VLASTA, в лінійці цієї марки присутні великі розміри.

чоловічий пуховик SNOWIMAGE

SNOWIMAGE – це чоловічі пуховики й жіночі колекції, для впевнених, енергійних, стильних людей.

Покупці продукції ТМ SNOWIMAGE, це активні молоді люди, які люблять відпочивати, займатися спортом, подорожувати. У продукції Сноуімідж завжди зручно і комфортно, а головне стильно. SNOW IMAGE – це та одяг, яку приємно носити щодня. Мета компанії створення колекцій, максимально відповідають вимогам споживачів.

SNOWIMAGE короткий пуховик

Сноуімідж активно розвиває свою франчайзингову мережу і давно пішла за межі Росії. В Україні продукція Snowimage представлена ​​практично в кожному обласному центрі, купити Snowimage в Києві можна в 6 фірмових магазинах. Для Вас шановні читачі, ми підготуємо фотоогляд пуховиків Snowimage моделі 2013 року

Snowimage моделі 2013 року

Обсуждение закрыто.