Обираємо рюкзаки для школи

ryukzak

Зовсім скоро ваше дорогоцінне чадо стане першокласником! Все готово: шкільна форма, канцелярські приладдя, книги, білі бантики для доньки, і стильна метелик і краватка для синочка. Залишилось придбати шкільний рюкзак. Але вибрати його не так вже просто, як здається на перший погляд. Сподіваємося, що прочитавши нашу статтю, вам буде легше визначитися у виборі!

Існує кілька основних правил, які потрібно знати і дотримуватися їх при виборі дитячого рюкзака для школи. Дотримуючись наші рекомендації Ви зможете придбати рюкзак для школи правильної форми, хорошого виробника і напевно недорого.

Правило вибору шкільного рюкзака № 1.

Щоб уникнути істерики до Дня знань – вибираємо рюкзак тільки з майбутнім школярем (школяркою). Але не забувайте, що думка дитини тут може враховуватися тільки за одним критерієм: вибір зовнішнього вигляду запропонованих йому на огляд моделей рюкзаків. Не йдіть на поводу у дитини і бажання купити дитячий шкільний ранець з коханим мультяшним героєм. Дуже часто, яскраві і барвисті рюкзачки – не надійні і будуть шкідливі школяреві.

Правило № 2 при виборі рюкзака для школи.

Наші дітки такі крихітні, маленькі і тендітні, а їм доводиться носити такі величезні ранці. Кожна друга мама в розмові з подругами обговорює, яку непосильну ношу доводиться тягати на собі її дитині. І вони (мами) праві! Вага ранця, як і його розміри, безпосередньо впливають на поставу першачки. Саме тому, перед тим як купити рюкзак, потрібно приміряти ранець треба в повній бойовій готовності (з підручниками, зошитами та пеналами). Якщо брати в процентному співвідношенні, то вага шкільного рюкзака не повинен перевищувати 10% від загальної ваги вашої дитини. Але такі норми ваги йдуть в розріз з кількістю підручників, необхідних у початкових класах. Тому, якщо є можливість залишати частину необхідної літератури в класі, неодмінно скористайтеся нею. Можливо, доведеться докупити другий комплект підручників, який буде постійно перебувати в класі (дорогостояще, але плюси у такому рішенні проблеми очевидні).

Правило № 3 надійність і довговічність

Ранець школяра не повинен нагадувати туристичний рюкзак. Іншими словами верх ранця не повинен виходити за лінію плечей, а його низ повинен закінчуватися на талії (максимум попереку). Купити дитячий надійний рюкзак в наш час складне завдання, на ринку багато не якісних підробок або зовсім не надійних виробників. Не економте при покупці шкільних рюкзаків.

Правило № 4 – важливий матеріал.

Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений ранець (шкіра, вініл, тканина (нейлон)). Матеріал не повинен пропускати вологу, повинен бути стійким до високих і низьких температур, і, у разі забруднення, легко чиститися або стиратися. Надійний шкільний рюкзак зобов’язаний відслужити “вірою і правдою” не один навчальний рік

Правило № 5 шукайте ортопедичну спинку.

Сьогодні серед батьків ми постійно чуємо про ортопедичні рюкзаках. Але як відрізнити його від звичайного рюкзака, мало хто знає. Хороший дитячий шкільний рюкзак з ортопедичною спинкою – повинен відповідати наступним критеріям:

  • обов’язково тверда спинка і днище;
  • спинка рюкзака повинна щільно прилягати до спини дитини;
  • між спиною дитини і жорсткою стінкою ранця має бути прокладка з сітчастої тканини, яка буде служити своєрідною вентиляцією, і запобіжить дитини від потіння;
  • уздовж задньої стінки ранця має перебувати алюмінієва рамка, яка запобіжить рюкзак від деформації.
  • ремінці повинні бути широкими (близько 8 см), регульовані і вшиті всередину ранця.

Якщо ваш малюк буде відвідувати школу без супроводжуючих (бабусі, тітки, няні), то постарайтеся вибрати шкільний рюкзак зі світловідбиваючими смужками. Додаткові заходи безпеки ніколи не завадять.

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам визначитися у виборі! З 1 вересня, дорогі батьки! Нехай ваші першокласники будуть здорові!

Обсуждение закрыто.