Купити рюкзак в інтернет магазині

rukzak

Ну от, скоро настануть довгоочікувані теплі дні, і ви зможете піти в похід, невід’ємним атрибутом якого є рюкзак. І тому потрібно серйозно поставитися до його вибору, щоб відпочинок приніс тільки задоволення. У сьогоднішньому матеріалі, Ви дізнаєтеся які є моделі, фасони рюкзаків, а так само де  і як зекономити при покупці. Для вас відповідь на питання, як вибрати хороший інтернет магазин для покупок. Для початку розберемося з моделями чоловічих рюкзаків.

Існує три типи рюкзаків: каркасні, станкові і м’які. Найпопулярнішими і зручними є каркасні рюкзаки. В їх основі – каркас або з пластикових або ж з металевих вставок, які розташовані в області спини. Станкові рюкзаки – це такі мішки, які кріпляться до пластикової чи металевої рами. Жорстка рама трохи збільшує вагу вашого рюкзака, але завдяки їй переносити важкі речі набагато легше. Такі типи рюкзаків довговічні. М’які рюкзаки недорогі і легкі, але у них відсутня жорстка рама, тому варто серйозно підходити до вибору таких типів рюкзаків.

обираємо гарний рюкзак

Ми рекомендуємо перед тим, як купити рюкзак в інтернет магазині, зробити похід у спеціалізований магазинчик, а там помацати потрібні моделі

В основному розрізняють такі види рюкзаків, як штурмовий, міський, експедиційний або альпіністський. Штурмової призначений для недовгих походів на природу або в гори. Міський використовують для прогулянок по місту, нетривалих виходів на природу. Цей тип вважається лідером з продажу в інтернет-магазинах. А ось експедиційний або альпіністський використовують як раз для тривалих походів і поїздок, які тривають більше тижня, сполучених з перенесенням теплого спорядження, запасів їжі, фотоштативи, й інших подібних цілей.

Туристичний рюкзак

Заощадити при покупці можна, варто вибирати інтернет магазини, які пропонують рюкзаки оптом за роздрібними цінами

При покупці рюкзака в інтернет магазині потрібно враховувати такі фактори, як вік, вага, стать, вашу фізичну підготовку. Розмір туристичного рюкзака вимірюється в літрах. Зверніть увагу на обсяг. Людині, яка йде в недовгий похід достатньо рюкзака об’ємом 40 літрів. Ну, а якщо ваш похід затягнеться на довше – тоді краще придбати рюкзак об’ємом понад 60 літрів. При цьому вага порожнього рюкзака об’ємом 50 – 70 літрів повина не перевищувати 3,5 кг.

Що стосовно кольору. То перевагу краще віддати яскравим і немарким квітам. Оптимальний варіантом буде – темно-зелений, темно-синій, або сірий колір.

Хороший туристичний рюкзак від 50л повинен мати лати жорсткості в спині, (наприклад дюралеві пластини, або каркас), адже вони дозволяють носити вантаж без шкоди для хребта.

що має бути в гарному рюкзаку

Важливо. Здійснюючи покупку рюкзака в інтернет магазині ви можете заощадити 50-100% своїх грошей

Туристичний рюкзак зі спеціальними стяжками буде відмінним вибором, адже до них можна закріпити громіздкий предмети, які не вміщається в саму сумку.

Куплений рюкзак повинен бути з щільної, міцної, водо і брудовідштовхуючої тканини, і чим вона легше – тим краще. Зверніть увагу на дно, воно повинно бути щільним та захищеним від вологи.

Плечові ремені повинні мати накладки шириною, приблизно, з долоню. Адже якщо накладки вузькі, то вони врізаються в плечі, а широкі – в шию. Кріплення лямок повинне відповідати вашому зросту.

Важливо. Є жіночі і чоловічі рюкзаки, які відрізняються фасоном і місткістю. Уточнюйте це в продавця інтернет магазину

сучасні рюкзаки

Необхідною деталлю сучасного похідного рюкзака є вантажний пояс. Адже, якщо пояс правильно зроблений і точно підібраний, то він дозволить перенести на стегна до половини ваги вашого рюкзака, при цьому розвантажуючи хребет і ключицю, чітко фіксуючи рюкзак на спині. Пришита подушка в районі поясного ременя добре розвантажує лямки. Пр виборі та купівлі, звертайте на це увагу. Зупиніть свій вибір на тих інтернет-магазинах, де купити рюкзак можна з приміркою.

Що стосується кишень, то один на клапані і пара на боках для довгомірних предметів буде достатньо.

Ну і, звичайно, не забувайте при покупці рюкзака в інтернет магазині про примірку. Для цього варто його чимось навантажити і відчути чи комфортно на вас сидить рюкзак.

Придбати рюкзаки можна в нашому інтернет магазині, нагадуємо, що ми пропонуємо рюкзаки оптом та в роздріб.

Правильного вам вибору і чудового відпочинку!

Обсуждение закрыто.