Критерії вибору рюкзака

the-north-face-surge-backpack-600x600

Рюкзак – щирий друг і надійний супутник кожного туриста, рибалки або мисливця. На щастя закінчився, той час коли весь арсенал подібних виробів складався всього з двох найменувань рюкзак мішок і станковий «Єрмак». Купити рюкзак оптом в Україні сьогодні не проблема, однак увійшовши в будь-який інтернет магазин який торгує подібним асортиментом розумієш, без грамотної консультації не обійтися. Що не кажи, а з урахуванням функціональності вибір вже дуже відповідальний.

Уявімо, що рюкзак несе в собі «і жит та побут» свого господаря, дає йому комфорт у дорозі, або може перетворити похід у страшне катування. Як зробити правильний вибір в цьому морі пропозицій і не помилитися? Давайте про це і поговоримо, що б купити рюкзаки оптом стало легше.

Шановні читачі, у Вас є можливість придбати рюкзаки The North Face в нашому інтернет магазині http://ua.puhovik.kiev.ua/nash-magazin/

Головні критерії вибору рюкзака

Головний критерій вибору рюкзаків – їх розмір, точніше кажучи – об’єм. Він визначається в літрах. Оптимальний розмір для міського рюкзаката, альпіністів так і велосипедистів зазвичай вміщують не більш як двадцять літрів. Рюкзаки які призначені для невеликих походів максимум на два дні вміщують від 30 до 50 літрів. Ну а якщо ви серйозно попрямували підкорювати невідомі маршрути, прихопивши з собою намет, провізію, спальник і деякі побутові дрібниці, то вам не обійтися меншим обсягом ніж 60 – 100 літрів. Більший цього обсяг це вже експедиційні баули, вони вимагають окремої розповіді.

Рекомендуємо дізнатися критерії правильного вибору шкільного рюкзака для дітей obirayemo-ryukzaki-dlya-shkoli

Вибираємо правильно рюкзак

Як же правильно зробити вибір та купити рюкзака в інтернет-магазині? Та й взагалі, які вони бувають рюкзаки? Запам’ятайте, що різноманітність представлених моделей для опту, це всього лише три основних особливостей конструкції.

Перші це станкові. У них присутня жорстка металева або пластикова прямокутна рама (так званий – верстат, звідси і назва моделі), до якої і кріпиться основний мішок. Особливість такого типу, більш рівномірний розподіл навантаження при ходьбі на площу всієї спини.

Другий тип – це м’які. Це рюкзаки, без яких або жорстких каркасних елементів. Обсяг подібних «мішків» значно різнитися. Це можуть бути дуже значні за обсягом, втім як і досить маленькі рюкзаки. Плюс такого рюкзака в його малій вазі, але гігантський мінус, якщо ви йдете в пішому поході, вам доведеться постійно вивішувати тілом противагу заплічних одному. І як наслідок це підвищена стомлюваність, хоча при водному, або іншому маршруті, коли він просто використовується як ємність для речей, то краще його навряд чи придумаєш!

Третій вид рюкзака це каркасний. Сьогодні всі рюкзаки обсяг яких більше 50 літрів відносяться до даного типу. Вони мають усередині спеціальні лати жорсткості, дюралеві пластини (так званий каркас), вони роблять спину рюкзака більш жорсткою і при цьому дозволяють носити більший вантаж без якого або шкоди для хребта.
Звертайте увагу, більшість рюкзаків подібного типу спеціальні кріпильні ремені для більш точного розподілу навантаження по тілу туриста.

На що звернути увагу, коли вирішите купити рюкзак

Зверніть увагу на лямки вашого заплічного товариша. Саме вони віддають вагове навантаження на тіло туриста. Тому, вони обов’язково повинні регулюватися по довжині, а друге мати достатню ширину, для зменшення тиску. Втім це не означає чим більше тим краще. Оптимальна ширина 6-7 сантиметрів. Вони не повинні бути надмірно жорсткими і в теж час зайво м’якими. Їх набивання в ідеалі не повинна м’яти.

Ще одна деталь – пояс вашого рюкзака. Він дозволяє перерозподілити навантаження прибравши її зі спини і плечей на стегна. Крім цього пояс фіксує ваш рюкзак чітко на спині, і не дає йому бовтатися. Пояс повинен бути широким (близько сантиметрів десяти) і, в теж час м’яким, але не змінює свою форму.

Також зверніть вашу увагу при виборі на матеріал з якого зроблений рюкзак, важлива функція непромокальності. Одним словом роблячи свій вибір в найширшому асортименті рюкзаків представлених у інтернет магазині, пам’ятайте, що в цьому придбанні дрібниць немає! І найголовніше не бійтеся питати, а професійні продавці консультанти, завжди полегшать вам проблему вибору!

Обсуждение закрыто.