Ідеальний рюкзак для походів

купити надійний рюкзак

Вибір туристичного рюкзака – дуже складна і серйозна справа. Тут не варто приймати поспішних рішень. Адже в нього покласти потрібно дуже багато речей і при цьому не перевтомити спину під його вагою. Виявляється цього можна досягти, якщо підійти до вибору серйозно і без поспіху. Тоді ваші спина , плечі і поперек не постраждають, а вага буде розподілений рівномірно. Добре, що зараз асортимент рюкзаків в Києваі досить великий.

Для початку потрібно розуміти , для яких цілей потрібен рюкзак. Туристичні рюкзаки бувають трьох видів – м’які, станкові і анатомічні. Величезний вибір рюкзаків пропонують інтарнет магазини в Києві. Розглянемо докладніше кожен з цих рюкзаків.

1. М’який рюкзак – найбільш поширений вид. Тут виробники пропонують безліч варіацій і конструкцій. Великий вибір тканин, колірної гами, різні лямки і кріплення. Проте до цього рюкзака потрібен правильний підхід. Адже при неправильній укладанні речей цей рюкзак доставить вам масу незручностей при перенесенні.

2. Станковий рюкзак має в основі металевий каркас, на який кріпляться лямки. Він дозволяє навіть при великій вазі навантаженого в нього спорядження тримати спину рівною, а вантаж буде розподілено рівномірно. Це професійний рюкзак, який використовується для походів на далекі відстані і для перенесення незручного вантажу. Недоліками цього рюкзака є його недовговічність. Часто лямки відриваються від каркасу, іноді сам каркас може гнутися і привести його в порядок навряд чи вдасться в похідних умовах. Професіонали категорично не рекомендують рюкзаки цього типу для початківців туристів.

3. Анатомічний рюкзак складається з металевих або пластикових вертикальних вставок по всій спині, вони утворюють каркас жорсткості. Тому цей рюкзак набагато зручніше для використання, ніж станковий рюкзак. Загальна конструкція досить міцна і зручна, дозволяє переносити велику кількість вантажів, що не перенапружуючи спину. Такі рюкзаки можна використовувати і початківцям туристам.

У цілому рюкзак – це мішок, кишені, система підвіски ( лямки, поясний ремінь, плечові відтяжки і поперекова подушка) і безліч різних корисних пристосувань.

Рюкзаки виготовляються з щільної і зносостійкого непромокаючої синтетичної тканини. У тканину вшивається сітка , що підвищує його зносостійкість. Шви виконані в кілька рядів щільної капроновою ниткою і захищені додатково стрічкою. На шви необхідно звертати пильну увагу, інакше неякісно виконані шви можуть розповзтися за кілька походів. А зашити розірваний шов самостійно досить проблематично через щільність тканини.

Обсяги рюкзаків зазвичай від 60 до 150. Головне розуміти, скільки ви будете в ньому переносити. Адже в занадто маленький рюкзак все може не вміститися, а дуже великий буде наполовину порожнім, тому вага не буде розподілятися рівномірно.

Вибирайте свій рюкзак в інтернет магазині і вирушайте на підкорення нових вершин і нових звершень.

Обсуждение закрыто.